فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

درباره فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی ( قارونی تکس)

فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی؟

فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی با بیش از ۵ دهه تجربه در زمینه فروش پارچه فعالیت دارد.این فروشگاه به طور سنتی فعالیت خود را در بازار بزرگ تهران در این چند سال ادامه داده است و امروزه تصمیم گرفته است با توجه به رشد اینترنت و خرید های اینترنتی، نیاز شما عزیزان را از طریق وب سایت خود که برای اولین بار به طور تخصصی به فروش و معرفی انواع پارچه پیراهن مردانه بپردازد.این فروشگاه اولین فروشگاه اینترنتی پارچه به این صورت میباشد.

هدف فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی (قارونی تکس ) چیست

با توجه به اینکه امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری، وقت کافی برای خرید به صورت حضوری را ندارند، ما سعی کرده ایم که بتوانیم با کادری مجرب و ارائه مشاوره خرید، نیاز شما عزیزان در خرید پارچه پیراهن مردانه را برطرف کنیم.هدف ما فقط فروش نیست، بلکه ارائه اطلاعات در خصوص انواع پارچه پیراهن مردانه است که شما به راحتی بتوانید با رعایت چند نکته، آنها را به خوبی از هم تشخیص بدهید.تمامی تلاش ما این است که شما با کمترین هزینه بتوانید خرید اینترنتی پارچه پیراهن مردانه انجام دهید.

بخش های فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی تکس؟

فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی یا همان قارونی تکس دارای چند بخش می باشد: بخش اول فروشگاه سنتی و اینترنتی است که اقدام به فروش انواع پارچه پیراهن مردانه میکند. بخش دوم مزون است که سعی شده است آخرین مدل های به روز اروپایی و ایرانی را به شما عزیزان ارائه دهد. بخش سوم خیاطی و آموزش آن است که در قالب مقاله و همچنین به صورت حضوری اقدام به آموزش خیاطی میکند.

اعضای فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی تکس

فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی (قارونی تکس) دارای واحدی مجزا در زمینه مشاوره انواع پارچه و همچنین واحدی در زمینه برنامه نویسی برای وبسایت خود میباشد که در هر لحظه و با توجه به نیاز ها و شرایط شما بتواند وبسایت خود را به گونه ای قرار دهد که شما با کمترین زحمت بتوانید یک خرید ایده آل داشته باشید و همچنین بتوانید دانش خود را نسبت به پارچه و شناخت انواع آن افزونی بخشید. تمامی اعضای قارونی تکس از دل بازار و افرادی با تجربه در زمینه فروش پارچه پیراهن مردانه میباشند که در خدمت شما عزیزان میباشند.

اعضای اصلی فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

عباس قارونی

موسس و مدیرعامل

مجتبی قارونی

مدیر داخلی

میلاد قارونی

مدیر وبسایت

محمد قارونی

مدیر فروشگاه آلونک

اصغر قارونی

مدیر فروشگاه شعبه پیشوا

حسین شادکام

مدیر تیم برنامه نویسی