فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

آخرین مقالات و اخبارهای پارچه پیراهن مردانه

یکی از معضلات مردم در هنگام خرید پارچه پیراهن مردانه آشنا نبودن با جنس پارچه ها می باشد. توصیه کلی ما این که اگر قصد خرید پیراهن مردانه ای را دارید حتما به یک فروشگاه معتبر بروید که کار آنها تخصصی فروش پیراهن مردانه است.

در این مقاله های آموزشی سعی شده است که آخرین نکات مربوط به خرید پارچه های پیراهنی مردانه برای شما عزیزان توضیح داده شود.

دیگر آموزشی که ما سعی کردیم در این مقالات لحاظ کنیم، آموزش خیاطی به روش مولر و نکاتی خوشتیپ بودن آقایان است. همانطور که می دانید هر چه یک آقا خوشتیپ تر باشد، درصد نفوذ آن بین مردم بالاتر است و از جایگاه بالاتری نسبت به بقیه برخودار خواهد بود.

پارچه پیراهن مردانه با طرح های جدید

فصل دی ماه است و اوج فروش پارچه پیراهن مردانه می باشد. اگر به دنبال این هستید که طرح های جدید پارچه پیراهن مردانه در بازار را بدست بیاورید، دست بجنبانید. طرح های جدید پارچه پیراهن مردانه قارونی تکس رسید.

پارچه پیراهن مردانه جدید

برای یک مبتدی دوخت پارچه پیراهن مردانه چقدر سخت است؟

اگر اولین بارتان است که قصد دوخت پارچه پیراهن مردانه دارید، حتما استرس زیادی دارد و تمام تلاش خود را می کنید که از شبیه الگوی مورد نظر درست کنید. حداقل زمان لازم برای دوخت پیراهن مردانه توسط یک خیاط ماهر، 15 دقیقه است و این ممکن است برای شما که تازه کار هستید، 40 دقیقه طول بکشد.

برای یک مبتدی دوخت پارچه پیراهن مردانه چقدر سخت است؟

معیارهایی برای انتخاب پیراهن مردانه مناسب

همیشه انتخاب پیراهن مردانه یکی از سخت ترین کارها بوده است مخصوصا اینکه بخواهید آن را کادو بدهید. از اینکه چه اندازه ای باید بگیرید یا چه طرحی را بگیرید همیشه باعث سردرگمی مشتری می شود.

معیارهایی برای انتخاب پیراهن مردانه مناسب

پارچه پیراهن مردانه - نکات مهم در خرید

خرید پارچه پیراهن مردانه همیشه یکی ااز معضلات افراد در هنگام خرید بوده است. تا به حال شده علت این مساله را از خود بپرسید و دنبال جواب آن باشید. این را بدانید که هیچ عطاری نمی گوید که عطر های بدبو است و هیچ فروشنده پارچه نخواهد گفت که پارچه پیراهن مردانه دارای کیفیت نامطلوب است.

نکات مهم در خرید پارچه پیراهن مردانه

پارچه پیراهن مردانه خود را خوب اتو کنیم

همیشه یکی از معضلات آقایان این است که بخواهند پارچه پیراهن مردانه خود را اتو کنند. اینکه اصولا ممکن است آقایان تنبل باشند برای خانم ها شکی نیست اما دلیل اصلی آن، ندانستن طرز صحیح اتو کردن پیراهن مردانه است.

پارچه پیراهن مردانه خود را خوب اتو کنیم

آموزش خیاطی به روش مولر و پسران بخش دوم

در بخش قبل آموزش خیاطی به روش مولر و پسران برای پیراهن تا ندازه دور پستان را آموزش دادیم.

آموزش خیاطی به روش مولر

دو نکته مهم در هنگام خرید پارچه پیراهن مردانه

حتما برای شما پیش آمده است که پیراهن های مردانه ای که در بازار وجود دارند، هیچکدام اندازه تن شما نمی باشند یا طرح های آن مورد پسند شما نیست، برای همین به اولین مغازه پارچه فروشی نزدیک محل یا بازار شهر خود می روید و یک قواره پارچه پیراهن مردانه مطابق سلیقه خود خریداری کرده و آن را به خیاط میدهید که بدوزد.

دو نکته مهم در هنگام خرید پارچه پیراهن مردانه

بهترین پارچه های پیراهن مردانه برای آقایان شیک پوش

زمانی که میخواهید پیراهنی را بخرید، مهمترین نکته ای را که اول از همه به آن دقت میکنید، جنس پارچه آن است. اگر به ظاهر خود خیلی اهمیت میدهید، حتما این را میدانید که جنس پارچه میتواند در شخصیت شما تاثیر پذیر باشد. پارچه های پیراهن مردانه جنس های مختلفی دارند، جنس هایی مانند پلی استر، نخ، کتان و ... که هر کدام در فصل خاصی بیشترین استفاده را دارند.

بهترین پارچه های پیراهن مردانه برای آقایان شیک پوش

عید غدیر خم مبارک

فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی این عید بزرگ و خجسته را به تمامی مسلمین تبریک عرض مینماید.

عید غدیر خم

آموزش خیاطی به روش مولر بخش اول

در این مقاله آموزشی دنباله دار، خیاطی از صفر تا صد به روش مولر آموزش داده می شود. پس با قارونی تکس باشید.

آموزش خیاطی به روش مولر بخش اول

رونمایی طرح جدید وبسایت فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

طرح جدید فروشگاه اینترنتی پارچه سرای قارونی توسط تیم طراحی و برنامه نویسی فروشگاه رونمایی شد. در این طرح سعی شده است تمامی ایراداتی که در طرح قبلی وجود داشت، برطرف گردد و تاکید زیادی بر رسپانسیو بودن این طرح شده است. همچنین تغییر دیگری که در این طرح وجود دارد، آدرس فروشگاه اینترنتی پارچه به gharonitex.com تغییر یافته است.

طرح جدید وبسایت فروشگاه پارچه قارونی