فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

بهترین پارچه های پیراهن مردانه برای آقایان شیک پوش

زمانی که میخواهید پیراهنی را بخرید، مهمترین نکته ای را که اول از همه به آن دقت میکنید، جنس پارچه آن است. اگر به ظاهر خود خیلی اهمیت میدهید، حتما این را میدانید که جنس پارچه میتواند در شخصیت شما تاثیر پذیر باشد. پارچه های پیراهن مردانه جنس های مختلفی دارند، جنس هایی مانند پلی استر، نخ، کتان و ... که هر کدام در فصل خاصی بیشترین استفاده را دارند. همچنین برای اینکه یک پارچه پیراهن مردانه مناسبی را بتوانید خریداری کنید باید به نکات زیادی دقت داشته باشید، نکاتی مانند طرح پارچه، نرمی، آبرفت و غیره. در این مقاله آموزش پارچه میخواهیم بهترین پارچه های پیراهن مردانه را که آقایان شیک پوش آن را میپوشند، به شما معرفی کنیم. پس با فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی تکس باشید.

پارچه پشمی

پارچه پشمی

پارچه پشمی به خاطر تنوع و لطافت آن، بین مردها از محبوبیت خاصی برخوردار است. پشم یک ماده طبیعی است و به همین خاطر برای تمامی فصل ها میتواند استفاده شود. این پارچه به خاطر نرمی و حالت چین و چروکی که میتواند آزادانه به خود بگیرد، میتواند بهترین پارچه پیراهن مردانه باشد البته توصیه میشود که افراد خیلی لاغر از این نوع جنس زیاد استفاده نکنند.

پارچه نخ پشمی

پارچه نخ پشمی

این نوع یک پارچه فشرده است که صاف و دارای دوام بالاست.بیشتر پشم ها نیازمند الیاف طبیعی هستند اما این نوع جنس از این قاعده مستثنی است. در عوض پارچه های نخ پشمی در یک فرآیند کاردینگ قرار میگیرند تا الیاف های کوتاه و شکننده آنها حذف شوند که باعث صافی بیشتر آن می گردد. اگر میخواهید به دوست پارچه پیراهن مردانه هدیه بدهید، توصیه ما به شما انتخاب این نوع جنس است.

پارچه کشمیر

پارچه کشمیر

این پارچه ترکیبی است که میتواند درخشندگی خاصی به ظاهر کت و شلوار بدهد. این نوع پارچه برای پیراهن مردانه بیشتر برای استفاده در محیط های کاری توصیه میشود.

پارچه کتان

پارچه کتان

دومین پارچه محبوب برای استفاده پیراهنی بین مردان است که از الیاف گیاهی تهیه شده است. انتقال هوا دراین نوع جنس به راحتی صورت میگیرد. اگر میخواهید یک پارچه مناسب پیراهن مردانه برای خود از جنس کتان تهیه کنید، بهترین زمان استفاده آن تابستان و پاییز می باشد.

پارچه جیر

پارچه جیر

این نوع پارچه فوق العاده سبک هستند و در دماهای بالا خنک های خود را به خوبی حفظ میکنند. فقط تنها مشکلی این جنس پارچه پیراهن مردانه دارد، این است که به راحتی چین و چروک می یابد و به طور مرتب بعد از خیس شدن باید آن را سریعا خشک و اتو نمایید.

پارچه پلی استر

پارچه پلی استر

پلی استر از مواد مصنوعی ساخته می شود و پایین ترین کیفیت را بین بقیه پارچه ها دارد.از این نوع جنس بیشتر برای خرج کار و پایین آوردن هزینه ها در دوخت پیراهن مردانه استفاده میشود. البته دیگر کمتر تولیدی از این جنس استفاده میکند اما اگر میخواهید یک پارچه ارزان پیراهن مردانه خریداری کنید، میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

پارچه ابریشم

پارچه ابریشم

این پارچه اگر میخواهد واقعا اصل باشد، با استفاده از پیله های پروانه تهیه میشود، برای همین نسبت به بقیه گرانتر هست و از لطافت خاص بیشتری برخوردار هستند. بیشتر آقایان شیک پوش هنگام خریدن پارچه پیراهنی برای خود سعی میکنند از ابریشم استفاده کنند.

پارچه مخمل

پارچه مخمل

جنس این نوع پارچه بیشتر شبیه پشم، ابریشم و پلی استر است یعنی میتوان گفت ترکیبی از این سه تا است. بیشتر برای آقایانی که میخواهند در مکانها لوکس رفت و آمد کنند خیلی مناسب است. البته ارتباط هوازی آن با بیرون نسبت به ابریشم کمتر است.

مطالب مرتبط

انواع پارچه پیراهن مردانه عمده