فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

برای یک مبتدی دوخت پارچه پیراهن مردانه چقدر سخت است؟

اگر اولین بارتان است که قصد دوخت پارچه پیراهن مردانه دارید، حتما استرس زیادی دارد و تمام تلاش خود را می کنید که از شبیه الگوی مورد نظر درست کنید. حداقل زمان لازم برای دوخت پیراهن مردانه توسط یک خیاط ماهر، 15 دقیقه است و این ممکن است برای شما که تازه کار هستید، 40 دقیقه طول بکشد. اگر هم جنس پارچه پیراهن مردانه مرغوب است، اصولا تولیدکنندگان وسواس زیادی به خرج می دهند و از نظر زمانی ممکن است بیشتر از حد معمول طول بکشد.

دوخت پارچه پیراهن مردانه توسط یک مبتدی

از نظر زمانی همانطور که گفتیم متوسط زمان مورد نیاز 40 دقیقه برای دوخت پیراهن مورد نیاز است که باز این بستگی به پیچیدگی طرح دارد که حتی ممکن تا یک روز زمان مورد نیاز باشد.

قبل از اینکه شما اقدام به دوخت پیراهن مردانه بکنید، باید از قبل تمامی ریزه کاری های آن را فرا بگیرید و هرکسی که در تولیدی پیراهن مردانه فعالیت میکند، اول از همه برش های سری را یاد میگیرد تا کم کم بتواند پیراهن مردانه را خودش طراحی و دوخت نماید.

به هر حال اگر اولین بار است که قصد دوخت پیراهن مردانه را دارید، لازم نیست که از همان اول طرح های پیچیده ای را انتخاب کنید. ما در این مقاله آموزشی سعی کرده ایم که یک طرح ساده پارچه پیراهن مردانه را به شما آموزش دهیم.

طرح ساده پارچه پیراهن مردانه با پارچه نخی صاف

ما در این طرح دوتا الگو بیشتر نداریم. یکی برای بدنه و دیگری برای آستین ها که اگر تازه کار باشید، حداکثر یک ساعت برای دوخت آن زمان نیاز دارید. هر چه شما طرح پیراهن مردانه را پیچیده تر کنید و ابزارهای زیادی مانند دکمه بیشتری استفاده کنید، زمان و زحمت بیشتری برای دوخت آن نیاز دارید.

پارچه پیراهن مردانه

به هر حال توصیه میشود اگر قصد دوخت پارچه پیراهن مردانه را دارید، تا جایی که میتوانید از طرح های ساده استفاده کنید. فکر نکنید که این طرحها هیچ کاربردی ندارند، بلکه این طرح ها را برای دوخت پارچه پیراهن مردانه جعبه ای استفاده می کنند.

اگر قصد دارید که در کار خود حرفه ای شوید، بهترین عمل تمرین است. تا جایی که می توانید تمرین کنید. الان برندهای بزرگ پوشاک در دنیا از خیاطان تازه کار استفاده می کنند چونکه آنها بیشتر به قوانین دوخت احترام می گذارند و تمیزتر یک پوشاک را از نظر دوخت تولید می کنند.

اگر قصد یادگیری هم دارید می توانید در کلاس های خیاطی شرکت کرده و آن را یاد بگیرید یا به طور تجربی درتولیدی های پیراهن مردانه شرکت کنید. برای شروع هم میتوانید از پارچه های پیراهن مردانه ارزان قیمت استفاده کنید که اگر پیراهن به هر دلیلی خراب شد، متضرر قیمت نگردید.

مطالب مرتبط

پارچه پیراهن مردانه - نکات مهم در خرید

دو نکته در خرید پارچه پیراهن مردانه

بهترین پارچه های پیراهن مردانه برای آقایان