فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی

دو نکته مهم در هنگام خرید پارچه پیراهن مردانه

حتما برای شما پیش آمده است که پیراهن های مردانه ای که در بازار وجود دارند، هیچکدام اندازه تن شما نمی باشند یا طرح های آن مورد پسند شما نیست، برای همین به اولین مغازه پارچه فروشی نزدیک محل یا بازار شهر خود می روید و یک قواره پارچه پیراهن مردانه مطابق سلیقه خود خریداری کرده و آن را به خیاط میدهید که بدوزد.

سوال اکثر افرادی که هنگام مراجعه به ما می پرسند این است :" بهترین پارچه پیراهن مردانه چیست؟" خب ما بسته به بودجه مشتری خود یا نوع کاربرد آن، بهترین گزینه را به آنها پیشنهاد میکنیم.پارچه سراهای زیادی وجود دارند اما هر فروشگاهی اقدام به فروش پارچه پیراهن مردانه نمی کند، چونکه این پارچه ها مشتری محدودی دارند، برای همین کمتر کسی آنها را در فروشگاه پارچه خود قرار میدهد.

ما در ادامه مقاله، میخواهیم دو نکته مهم که کمتر کسی در هنگام خرید پارچه پارچه پیراهن مردانه به آن دقت میکند را بیان نماییم. پس با فروشگاه اینترنتی پارچه قارونی تکس باشید.

1. فروشنده

از قدیم گفته اند که هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه! پس این شما هستید که باید متوجه شیرین یا ترش بودن ماست شوید، اما چگونه؟ مگر میتوان همه نمونه ها را بررسی کرد.

یکی از مشکلات مهمی که اکثر مشتریان دارند، اعتماد به فروشنده است. متاسفانه امروزه بعضی از فروشندگان از بی اطلاعی مشتریان سواستفاده کرده و پارچه های نامرغوب را به جای پارچه های مرغوب به مشتری می فروشند. جنس این گونه پارچه های به راحتی قابل شناسایی نیست و فقط کسی که از خیاطی سررشته دارد میتواند متوجه فرق آن گردد.اما چگونه به فروشنده پارچه اعتماد کنیم که آیا واقعا او راست می گوید؟

اول از همه به بررسی میزان رفت و آمد به داخل مغازه بپردازید. مغازه هایی که شلوغ هستند این حس را القا میکند که به دلیل کیفیت بالای پارچه های آن، مشتریان همیشه این فروشگاه را انتخاب میکنند. بعد به میزان موجودی پارچه های آن دقت کنید، اگر قصد خرید پارچه پیراهن مردانه دارید، باید میزان آن در فروشگاه زیاد باشد.اینگونه شما دارای قدرت انتخاب میشوید.

مهمترین نکته، میزان تسلط فروشنده برروی اجناس خود است. یک فروشنده پارچه باید حداقل علم خیاطی را بداند نه این که وارد باشد، همچنین باید تک تک پارچه های خود را بشناسد. فروشنده واقعی همیشه میزان درصد مواد به کار رفته در تولید را به مشتری میگوید و بعد از توضیحات اولیه، قدرت انتخاب را به شما میدهد که بسته به نیاز خود یکی را انتخاب کنید. البته یک فروشنده مسلط میتواند در همان اول، نیاز شما را فهمیده و بسته به نیازتان پارچه های مختلف را روی پیشخوان میز قرار دهد.

فروشنده ای که همان اول تمامی اجناس را روی میز قرار میدهد و بدون هیچ گونه توضیحات اضافی، شما را به نوعی مجبور به خرید یکی از آنها میکند، هیچگاه قابل اعتماد نیست.

نکته آخر، نوع حرف زدن فروشنده است. فروشنده ای که سریع با مشتری خودمانی می شود نمی تواند قابل اعتماد باشد. یک فروشنده خوب اول از همه مشتری خود را میسنجد و بعد نسبت به روحیات و سن او، نوع صحبت خود را تعیین میکند.

2. پارچه پیراهن مردانه خود را اندازه نیاز خود بخرید

اندازه خیلی مهم است. چهار نوع اندازه در پیراهن های مردانه وجود دارد: S,L,XL,XXL که اندازه هر کدام در هر کشوری میتواند متفاوت باشد. مثلا اگر شما در یک کشور عربی یک پیراهن مردانه L خریداری نمایید، این اندازه با پیراهن های موجود در ایران اختلاف فاحشی دارد و میتواند خیلی بزرگتر است. البته این نکته را هم بگوییم که متاسفانه پیراهن های تولیدی ایران دارای اندازه استاندارد جهانی نمی باشند.

اندازه متوسط برای خرید یک قواره پیراهن مردانه، 1.5 متر است که این میتواند بسته به سن و اندازه مشتری متفاوت باشد و تا دو متر هم برسد که احتمال آن خیلی کم است.پس حتما قبل از خرید پارچه، با خیاط خود مشورت کنید و از او اندازه دقیق پارچه مورد نیاز برای خرید را بپرسید.

دو نکته مهم در هنگام خرید پارچه پیراهن مردانه

بیشتر شکایت فروشندگان از مشتری در این خصوص است، چونکه مشتری هیچ اطلاعاتی از اندازه پارچه مورد نیاز خود ندارد، از فروشنده می پرسد و فروشنده بنابرتجربه اندازه متوسط را اعلام میکند که ممکن است این اندازه برای او کم یا زیاد باشد که در نهایت باعث دلخوری بین آنها می شود.

همچنین به طرحهای پارچه پیراهن مردانه دقت کنید. برای انتخاب طرح پارچه ، باید سن و رنگ پوست مشتری در نظر گرفته شود. برای مثال پارچه های راه راه به هیچ وجه برای کودکان یا نوجوانان مناسب نیست یا پارچه های چهارخانه برای افراد خیلی لاغر توصیه نمی شود.در این خصوص در مقاله های بعدی بیشتر توضیح خواهیم داد.

مطالب مرتبط

فروش پارچه پیراهن مردانه اینترنتی قارونی